Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Rejowiec Fabryczny

Poradnik Klienta

Epilacja laserowa – nowoczesny system na dobre ciało!

Epilacja laserowa Ryki

Spokojne i zadbane ciało we współczesnym świecie jest pewnym z pierwszych wyznaczników piękna. Na długim i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam szczególnie w czasie wakacyjnym, jak wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz bardziej wielkich obszarów ciała. Chcąc jak dobrze składać się na plaży, warto przed urlopem udać się na sposób laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne formy leczenia niechcianego owłosienia pozwalają na osiągnięcie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te środki, dzięki którym pozbywamy się włosów na dosyć długi czas (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą małe a poprzez to niezbyt zadowalające rezultaty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w prawie bezbolesny sposób, a przy tym zajmować się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na sposób laserowego usuwania owłosienia, tani w pewnych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Ryki

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest robiona przy zachowaniu nowoczesnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Emituje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i sprawiają redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w roli, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc dania do własnych potrzeb pacjenta, co zapobiega stawianiu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesie kobiet coraz dużo słynna istnieje zarówno depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich ilości ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do przeprowadzenia laserowej epilacji istnieje nie tylko chęć bycia dobrej skóry w planach estetycznych. Ta czynność medyczna jest poświęcona zarówno dla pacjentów, którzy przechodzą na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wymagania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest brakiem nie tylko efektywnym, ale także bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze technologie i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu eliminujemy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja pewno być powodowana u chorych z wszelkim typem cery i typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia idealnych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych jedynych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w obszarze zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
miłość do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan dopiero po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do przeprowadzenia laseroterapii istnieje i silna lub świeża opalenizna. Zarówno przed, jak także po zabiegu, sugeruje się unikanie ekspozycji na słońce i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a jeszcze stosowanie fotoprotekcji w kwestii kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Ryki

Zabieg laseroterapii nie składa się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może wrócić do naszych naturalnych zajęć. Ewentualne skutki uboczne, w perspektyw delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a dodatkowo (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, potrafią się prowadzić do paru dni i słuchają samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Ryki

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments