Pracujesz zdalnie? Sprawdź jakie osłony okienne wybrać do domowego biura

Żaluzje Działoszyn

Poradnik Klienta

Pracujesz zdalnie? Sprawdź jakie osłony okienne pasować do własnego biura. Światło zabierające się od ekranu komputera to szczególnie największy problem osób działających z domu. Kiedy Twój gabinet jest szybko nasłoneczniony, możesz liczyć niską widoczność i nawet kalibracja ustawień wyświetlacza nie będzie rozwiązaniem. Możesz jednak poprawić swój codzienny komfort, decydując się na pozytywne osłony okienne. Co wybrać?

Żaluzje Sieradz

Zacienienie miejsca, w którym spotyka się stanowisko komputerowe to zasada. Jeżeli chcesz swobodnie kontrolować ilość światła trafiającego do środka, i przy tym dać estetyczne wnętrze, sięgnij po rolety i żaluzje.

Żaluzje allegro

 

To urządzenie przeważnie jest spotykane we ostatnich biurach — z powodzeniem możesz wykorzystać je jeszcze w zakładzie. Żaluzje Sieradz

zobacz również Opinie klientów

Rolety — rzymskie, klasyczne, dzień noc

W wnętrzach mieszkalnych i użytkowych szacują się rozwiązania funkcjonalne. Inwestorzy chętnie wybierają rolety, ponieważ:

można zamówić je na pewny wymiar i dopasować bezpośrednio do poziomu i kształtu okna,
za ich usługą można swobodnie regulować stopień światła i kąt padania promieni, aby nie wyrażały się od monitora,
są proste w utrzymaniu czystości.

Dzięki temu, że tego typu osłony odpowiedzialne są w dalekiej gamie kolorystycznej, z możliwością dostosujesz je do pełnej stylistyki wnętrza.

Istotny jest pan materiału wykorzystany do pracy. Im doskonalsza gramatura (nawet 320g/m2), tym czystszy stan zaciemnienia.

Zwracaj ponadto uwagę na środek montażu. Najlepszą blokadą dla promieni słonecznych są rolety przylegające dokładnie do szyby, a zatem łączone w ramie okna. W sukcesu, gdy osłona (najczęściej rzymska) zostanie rozwiązana na karniszu, więc musisz liczyć się z obecnym, że po bokach — pomiędzy nią oraz ścianą — pojawią się prześwity. Nowoczesne rolety oraz fachowy montaż znajdziesz. Żaluzje Sieradz

Żaluzje klasyczne i nowe

W bliskim zestawieniu uwzględniliśmy też żaluzje. Te wspaniałe, aluminiowe, nadal często spotykane są w biurach i domach użytkowych. O tym wyborze decyduje zazwyczaj:

mały koszt zakupu,
minimalistyczny design,
łatwy montaż,
bezproblemowe czyszczenie lameli.

W domu znacznie daleko będą wyglądały drewniane wersje żaluzji. To ciekawy rodzaj osłony, która idealnie pasuje do pomieszczeń utrzymanych w charakterze nowoczesnym. Również jak poprzedniczki, też ona budowana istnieje w wielu odcieniach i obszarach do wyboru. Dzięki zastosowaniu automatycznych systemów zarządzania, ustawianie kąta nachylenia poszczególnych lameli jest nieskomplikowane i delikatne. To istotne, kiedy chcesz skierować strumień światła w drugą stronę, niż na ekran naszego komputera. Żaluzje Sieradz

Zobacz również Pracujesz zdalnie? Sprawdź jakie osłony okienne wybrać do domowego biura

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments